HAFTRA
Wersja niemieckaWersja angielskaWersja rosyjskaWersja czeska

O firmie

Haftra to firma rodzinna, która rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku. Aktualnie jesteśmy prawdopodobnie już jedyną w Polsce firmą, która specjalizuje się w obsłudze wyłącznie klientów pośredniczących (agencje reklamowe, firmy bhp, szwalnie, marki odzieżowe itp.). Gwarantuje to naszym klientom pełne zaufanie do nas, o czym świadczy fakt, że już ponad 70% wysyłek z naszej firmy nasi klienci adresują do swojego klienta końcowego!

Przez te wszystkie lata uczyliśmy się, zdobywaliśmy doświadczenie i podejmowaliśmy wyzwania w zakresie wielu technik zdobienia, dzięki czemu dziś śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w tej branży.

Haftra to prężnie rozwijająca się firma oferująca szeroki wachlarz technik zdobienia tekstyliów i nie tylko. Dysponujemy najnowocześniejszymi technologiami wykorzystywanymi obecnie w branży reklamowej, BHP, sportowej oraz pokrewnych.

Nasza działalność zaczęła się od haftu komputerowego, gdzie pracowaliśmy początkowo na maszynach marki Barudan oraz Zsk. Wraz z rozwojem firmy stawialiśmy na maszyny najlepszych producentów na świecie. Aktualnie pracujemy na samych japońskich Tajimach jeśli chodzi o haft, a jeśli chodzi o sitodruk to amerykański M&R i austriacki MHM. Aktualnie posiadamy jeden z największych parków maszynowych w Polsce w zakresie haftu jak i sitodruku oraz wielu innych technik znakowania o czym przeczytają Państwo w ofercie.

Dysponujemy również nowoczesnym studiem projektowania wzorów hafciarskich oraz studiem graficznych gwarantując szybkie i bardzo precyzyjne realizacje, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Haftra to firma rodzinna, która rosła i rozwijała się przyjmując w swoje szeregi pasjonatów oraz ambitnych ludzi, którzy dzięki profesjonalnemu przeszkoleniu, wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości tej branży stanowią jedną z największych sił naszej firmy.

Naszymi atutami są: najnowsze technologie, profesjonalna kadra, znajomość rynku, elastyczność, najbogatsza oferta, oraz najatrakcyjniejsze ceny na rynku. Dogodna lokalizacja w samym centrum Polski, a także liczne kontakty biznesowe i korzystne umowy z firmami kurierskimi sprawiają, że najtrudniejsze zlecenia i najkrótsze terminy to nasza specjalność.

Każda firma, projekt i wydarzenie – od tych najmniejszych po te naprawdę wielkie – to marka, która zasługuje na najlepszą reklamę w postaci najwyższej jakości nadruku lub haftu. To robimy najlepiej!

W 2016 roku przenieśliśmy się do naszego własnego - nowowybudowanego budynku o pow. prawie 1500 m2 z niedalekimi planami kolejnej rozbudowy, które są efektem konsekwencji w dążeniu do celu i ciężkiej pracy całej naszej kadry za co jesteśmy bardzo wdzięczni... i szcześliwi, że mamy takich współpracowników w naszej firmie.